Fotografia przedszkolna oraz zdjęcia w szkole

Sesje zdjęciowe w szkole kojarzą się zazwyczaj ze sztucznymi tłami z ogromną ilością tandetnych gadżetów- ale nie u nas! Nasze zdjęcia przedszkolne to przede wszystkim piękne dziecięce portrety, gdzie dziecko odgrywa najważniejszą rolę, a nie gadżety! Tworzymy portrety pełne emocji i radości, ponieważ podczas sesji zdjęciowej kierujemy się dobrem najmłodszych. Przygotowujemy scenki, które są interesujące i ciekawe dla najmłodszych, co sprawia, że każda fotografia szkolna się od siebie różni.

Fotograf w przedszkolu Twojego dziecka

Sesja dziecięca jest zawsze pełna luzu, dobrego humoru i akceptacji. Staramy się jak najlepiej poznać naszych małych modeli, rozmawiając o ulubionych bajkach, zabawach i kolegach. Dajemy maluchom czas na wspólne poznanie się, zadawanie nam pytań, a nawet wspólną zabawę. Nie zapominamy jednak, że naszym celem są zdjęcia w przedszkolu oraz wykonanie najlepszego kadru, który trafi w ręce rodzica.

Sesje przedszkolne wśród maluchów

Jedną z ważniejszych rzeczy podczas sesji zdjęciowej w przedszkolu czy szkole jest to, że kadra nie jest zaangażowana w sprzedaż zdjęć. Nasz fotograf przedszkolny przekazuje zdjęcia rodzicom w postaci linku do sklepu internetowego, gdzie sami wybierają zdjęcie, rodzaj papieru i ilość. Dopiero po zakończeniu całego procesu i opłaceniu zamówienia, rodzic otrzyma zdjęcia które zostaną dostarczone dla niego do placówki oświatowej. Jeśli zainteresowała Cie nasza oferta napisz lub zadzwoń do nas, a fotograf szkolny przedstawi Ci naszą pełna ofertę.

Call Now Button