Fotografia przedszkolno-szkolna

Fotografia przedszkola kojarzy się zazwyczaj ze sztucznymi tłami z ogromną ilością tandetnych gadżetów- ale nie u nas!

Nasza fotografia przedszkolna to przede wszystkim piękne dziecięce portrety, gdzie dziecko odgrywa najważniejszą rolę, a nie gadżety!

Tworzymy portrety pełne emocji i radości, ponieważ podczas sesji zdjęciowej kierujemy się dobrem najmłodszych. Przygotowujemy scenki które są interesujące i ciekawe dla najmłodszych.

Sesja zdjęciowe jest pełna luzu, dobrego humoru i akceptacji. Staramy się jak najlepiej poznać naszych małych modeli, rozmawiając o ulubionych bajkach, zabawach i kolegach. Dajmy maluchom czas na wspólne poznanie się, zadawanie nam pytań, a nawet wspólna zabawę.

Nie zapominamy jednak, że naszym celem jest wykonanie najlepszego kadru, który trafi w ręce rodzica.

Jedną z ważniejszych rzeczy podczas sesji zdjęciowej w przedszkolu czy szkole jest to, że kadra nie jest zaangażowana w sprzedaż zdjęć. 

Wykonane przez nas zdjęcia przekazywane są rodzicom w postaci linku do sklepu internetowego, gdzie sami wybierają zdjęcie, rodzaj papieru i ilość. Dopiero po zakończeniu całego procesu i opłaceniu zamówienia, rodzic otrzyma zdjęcia które zostaną dostarczone dla niego do placówki oświatowej.

Jeśli zainteresowała Cie nasza oferta napisz lub zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci naszą pełna ofertę.

Call Now Button