O nas

Agencja Fotograficzna Magiczne Chwile to połączenie talentów i doświadczenia fotografa i operatora. Kiedy na tej samej drodze spotykają się dwie wielkie pasje, z ich zderzenia może powstać tylko jedno: prężna, mobilna Agencja Fotograficzna, która nigdy nie odpoczywa, najlepiej czuje się w trasie i nie ustaje w poszukiwaniach pięknych kadrów oraz niebanalnych ujęć.

Magiczne Chwile na Waszym ślubie to dwa punkty widzenia i dwie pary oczu, które nie pominą żadnej ważnej chwili. Dzięki temu najdokładniej, jak tylko można, rejestrujemy wszystko, co stanie się dla Was cenną pamiątką. Możemy uwiecznić np. chwilę, w której składacie sobie przysięgę i, jednocześnie, reakcję Waszych Rodziców.

Na zdjęciach i filmie utrwalamy WASZE Magiczne Chwile, wraz z całym bogactwem towarzyszących im emocji. Od radości i uśmiechu, po łzy i wzruszenie. Nasze ujęcia to autentyczna i niezapomniana relacja z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu: począwszy od przygotowań do ślubu, poprzez reportaż z samej ceremonii, aż po zabawę do białego rana. Chcemy, aby te MAGICZNE CHWILE zostały z wami na całe życie…

 

Call Now Button