O mnie

Anna Gołębiewska MagiczneChwile.pl to najważniejsze i najpiękniejsze momenty z Twojego życia zamknięte w kadrze na lata. To fotografie które wywołują uśmiech i wzruszenie za każdym razem kiedy je oglądasz. To czas zatrzymany na fotografii. 

Dzisiejsza fotografia zmieniła się nie do poznania. Fotografujemy niemal wszystko i wszystkich, a potem przechowujemy je na telefonach, komputerach i dyskach. Ale jak często dziś wywołujemy te zdjęcia? Czy to są zdjęcia pełne emocji i radości? A może to tylko rejestracja zdarzeń które miały miejsce?

Dziś każdy może być “fotografem” który pstyka na potęgę zdjęcia, ale nie każdy z nas może być fotografem, obserwatorem świata.

Dziś chcę Cię zaprosić na sesję zdjęciową, gdzie zatrzymam w kadrze najpiękniejsze emocje Twoje i Twojej rodziny. Przygotuję stylizację, wybiorę miejsce i zadbam o Was tak aby zdjęcia były najpiękniejszą pamiątką na lata. 

Nazywam się Ania Gołębiewska i od 15 lat zajmuję się fotografią. Fotografuję rodziny, dzieci, noworodki, a także uczestniczę w rodzinnych wydarzeniach tj. śluby, chrzciny czy wesela. 

Będzie mi bardzo miło jeśli będę mogła poznać Cię osobiście i zrealizować dla Ciebie jedną z moich usług. 

Call Now Button