KURS ONLINE FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Wyobraź sobie, że sesja zdjęciowa z klientem już nigdy nie będzie dla ciebie stresem. Bez problemu wybierzesz miejsce sesji, które stworzy niepowtarzalny klimat na zdjęciu. Z łatwością nauczysz się jak dobrać stylizację do typu urody. Dobierz najlepsze pozy, które pasują do osobowości, stylizacji i miejsca sesji. Nawiążesz niezwykłe relacje z klientem, które dadzą Ci możliwość sprzedania dodatkowych kadrów.  

JEŚLI:

 • Chcesz poznać tajniki fotografii ciążowej? Nauczyć się pozycjonowania i dobierania stylizacji
 • Z trudnością dobierasz stylizację do sesji? Nie wiesz, jak dobrać sukienki do typu urody? Nie wiesz czym się kierować pod względem kolorystycznym?
 • Stresujesz się przed sesją? Masz obawy czy spełnisz oczekiwania klientki?
 • Mimo, że masz wiedzę fotograficzną, nadal masz obawy przed sesją
 • Nie potrafisz nawiązać dobrej relacji z klientką i ciągle się obawiasz co przyniesie sesja
 • Jesteś zielona w kwestiach obróbkowych? I nie masz pojęcia jak obrobić zdjęcie, aby przyciągało wzrok i zachwyciło klientów?
 • Nie masz bladego pojęcia jak sprzedać więcej kadrów niż w przedstawionej ofercie?

Czy wiesz, że…

Sesje ciążowe to jedne z najlepiej sprzedających się sesji fotograficznych. Przyszła mama bardzo marzy o tym, aby mieć niezapomnianą pamiątkę z tego radosnego oczekiwania na swój największy skarb.

Jeszcze kilka lat temu ten rodzaj fotografii nie był tak popularny dziś, niemal każda przyszła mama chce mieć pamiątkę z tego okresu.

 • Sesja ciążowa dla rodziców oraz ich dziecka to najpiękniejsza pamiątka na lata
 • Sesja ciążowa to dodatkowa okazja do zatrzymania w kadrze miłości między partnerami
 • Sesja ciążowa to okazja do uwiecznienia kobiecej atrakcyjności i zmysłowości

Dzięki kursowi z fotografii ciążowej rozkręcisz swój fotograficzny biznes. Nauczę Cię jak ze spokojem realizować te najpiękniejsze i najbardziej opłacane sesje zdjęciowe.

Jestem Ania. Uczę zatrzymywać w kadrze magiczne chwile, które dzieją w się w życiu naszych klientów niemal codziennie. Zajmuję się fotografią od ponad 14 lat i chcę się z Tobą podzielić moją wiedzą i doświadczeniem.

Moi klienci określają mnie mianem rodzinnego fotografa, bo towarzyszę im w najważniejszych momentach ich życia. Jestem w dniu, kiedy przyrzekają sobie wierność. Cieszę się i wzruszam razem z nimi, kiedy w brzuszku porusza się ich mały cud. Jestem obecna, gdy maluszek ma zaledwie kilka dni, a oni na moich oczach stali się rodzicami.

Towarzysze im podczas chrztu czy przyjęć rodzinnych. Jestem fotografem rodzinnym, który zatrzymuje ich magiczne chwile. Od ponad 2 lat uczę i inspiruję innych fotografów jak stać się kimś więcej niż zwykłym fotografem. Tego samego chce nauczyć Ciebie.

Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy możesz stać się empatyczną i rodzinną fotografką taką jak ja. Zależy mi na tym abyś otrzymała ode mnie wiedzę, którą ja zdobywałam latami.

Trzy powody, dla których ten kurs jest wyjątkowy.

1. Uczysz się we własnym tempie

Kurs przygotowany jest w formie lekcji video, które podzielone są na poszczególne etapy realizacji sesji ciążowej. Dzięki video możesz odtwarzać oraz powtarzać kilkukrotnie daną lekcję, jeśli tylko tego potrzebujesz. Odtwarzasz lekcje w najbardziej dogodnym dla siebie terminie i czasie. W każdym momencie możesz przerwać odtwarzanie i wrócić do lekcji, kiedy Ci tylko pasuje.

2. Otrzymujesz konkretną wiedzę

W kursie nie ma mydlenia oczu, otrzymujesz konkretna wiedzę, która bazuje na moim doświadczeniu i wiedzy. Z kursu dowiesz się m.in. jak sprzedawać swoje usługi, aby docierać do konkretnego klienta. Dowiesz się jak rozmawiać z klientem i jak nawiązywać relacje, aby sesja przebiegała sprawnie. Pokaże Ci jak przygotować klientkę do sesji, jak dobierać stylizację i wybrać konkretne pozy do zdjęć.

3. Post produkcja od A do Z w Photoshopie

Dodatkowo otrzymujesz tutorial obróbkowy, gdzie krok po kroku pokazuję jak obrabiam zdjęcie z sesji ciążowej. Nauczysz się pracować na warstwach i maskach. Pokaże Ci jak wydobywam na zdjęciu światło i niweluję cień. Zobaczysz, jak pracować na kolorach i jak tworzyć magiczny klimat na zdjęciach.

Co znajdziesz w kursie:

 1. Dowiesz się od czego zacząć rozpoczynając realizację sesji ciążowych. Podpowiem Ci, gdzie i jak szukać klientów. Dowiesz się jak stworzyć dobre portfolio i jak je zaprezentować.
 2. Podpowiem Ci jak przygotować dobrą ofertę oraz rozłożę ją na czynniki pierwsze. Wytłumaczę czym jest dobra oferta i jak sprzedać więcej zdjęć niż masz w swojej ofercie.
 3. Pokaże Ci jak przygotować się do sesji, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Z kursu dowiesz się, kiedy najlepiej wykonać sesję i w jakich godzinach. Opowiem, jak wybieram miejsca do zdjęć i czym się kieruję.
 4. Podczas kursu dowiesz się jak rozmawiać z klientką, aby spełnić jej oczekiwania, a zarazem sprzedać więcej zdjęć niż zakładasz w ofercie.
 5. Poruszę temat stylizacji i dokładnie opowiem o rodzajach sukni ich kolorach i fasonach. Powiem Ci jak radzić sobie na początku swojej fotograficznej drogi, gdy nie masz dużego budżetu na zakup drogich sukien.
 6. W moim kursie znajdziesz dokładne informacje jak pozycjonować klientkę tak aby wyglądała najkorzystniej.
 7. Nie zabraknie tematu związanego jak przeprowadzam rozmowę z klientką. Jakie informację przekazuje jej przed sesja i po sesji.
 8. Pokaże Ci z jakimi typami urody możesz się zmierzyć podczas sesji. Jak typ urody wpływa na dobór stylizacji i jak sobie z tym radzić.
 9. Zabiorę Cię na plener, gdzie pokaże, jak radzić sobie ze światłem i kolorem. Nauczę Cię jak pracować z klientką podczas samej sesji i jak nawiązywać relacje.
 10. Na koniec pokaże Ci jak obrabiam zdjęcie, w Photoshopie. Będziesz miała okazję prześledzić każdy mój krok i posłuchać, dlaczego właśnie zdecydowałam się na taką obróbkę. Pokaże Ci jak wyciągam ze zdjęcia światło i jak bawię się cieniami oraz kolorem. Zobaczysz, jak uzyskać magiczny efekt zdjęcia, który robi na klientce wrażenie.

Recenzje moich kursantek:

WOW, ten kurs jest świetny! Jestem pod wrażeniem, ile wiedzy można przekazać w jedynym kursie. Ten kurs to esencja wiedzy na temat fotografii ciążowej. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Ania którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Polecam :)

Magdalena Sałata

Świetny kurs :) Bardzo duża pigułka wiedzy, przekazana w przystępny sposób. Śmiało mogę powiedzieć, że mając ten ogrom informacji można spokojnie budować swoje portfolio w oparciu o sesje plenerowe i nie tylko. Ania z chęcią dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem po kursie, jest supportem w niejednej trudnej sytuacji. Polecam :)

Marlena Grzelak

Ten kurs jest genialny! Bardzo dużo przydatnej wiedzy. Każdy rozdział to mnóstwo wiedzy. Nie znam pani osobiście, ale robi pani świetną robotę i miło się pani słucha.

Kaśka Suchecka

Jest mega podekscytowana tym kursem. Dużo ciekawostek, fanie się słucha kos z doświadczeniem.

Izabela Mucha

Jestem zachwycona, zdjęcia ciążowe starałam się robić od dawna, tak trochę po omacku. Niby podstawy obsługi aparatu znam, jednak Ania rozjaśniła mi dużo kwestii których po prostu nie znałam, jak choćby przygotowania do sesji czy typy urody. Uwielbiam sesje plenerowe a teraz wiem co to robić by były lepsze. Świetnie się słucha osoby z taką wiedzą i miłym głosem. Cytując klasyka I’ll be back.

Ewelina

Ty też możesz dołączyć do fotografek, które ukończyły mój kurs i wejść na wyższy poziom fotografowania. Dzięki mnie porzucisz stres przed sesją i ze swobodą podjedziesz do realizacji każdej sesji.

Co otrzymasz?

 • 9 lekcji online w postaci video, które możesz dowolnie odtwarzać
 • Tutorial krok po kroku jak obrabiać zdjęcia w Photoshopie
 • Certyfikat ukończenia kursu fotografii ciążowej

Kurs online to wysoka wartość za niską cenę i warto wiedzieć, że znajdziesz w nim:

 • Moje sprawdzone metody, a nie wymyślone na potrzeby kursu
 • Moje doświadczenie oparte na przytaczanych przykładach
 • Inspiracje i podpowiedzi
 • Wszystko zawarte w kursie jest jasne i zrozumiałe
 • Certyfikat ukończenia kursu

Dla kogo jest ten kurs?

Zarówno dla początkujących jak i tych którzy chcą od fotografii czegoś więcej. Fotografia to sztuka, ale też i twardy biznes, w którym musisz się odnaleźć, więc jeśli nie radzisz sobie ze znalezieniem klienta albo stresujesz się przed każdą sesją.

Ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki wiedzy, którą Ci przekazuję w prosty i jasny sposób nabierzesz wprawy, a Twoje sesje magicznego charakteru.

POPRAW swój warsztat i zdobądź nowe umiejętności:

 • Jeśli cenisz swój czas
 • Chcesz otrzymać konkretną wiedzę bez lania wody
 • Chcesz się rozwijać i budować świadomie swój biznes

Wybierz kurs, dzięki któremu nauczysz się fotografii ciążowej bez wychodzenia z domu.

Jak działa kurs online?

 • Aby dokonać zakupu wystarczy, że klikniesz KUP TERAZ i opłacisz kurs online
 • Dostęp do kursu masz od razu po opłaceniu i zalogowaniu się na stronie
 • Po zalogowaniu masz dostęp do zakupionego kursu w formie video
 • Video możesz oglądać w dogodnym dla siebie terminie i godzinie. Możesz również kilkukrotnie odtwarzać lekcję lub do nich wracać
 • Kurs dostępny jest przez minimum rok na platformie od dnia zakupu.

Call Now Button