WARSZTATY GRUPOWE

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozwijać się w dziedzinie fotografii, a grupa innych fotografów jeszcze bardziej podsyci Twoją wiedzę. Więc jeśli chciałabyś nauczyć się panować nad swoim sprzętem, nauczyć się patrzeć na światło oraz zdobyć umiejętności jak realizować sesje zdjęciowe. Te warsztaty są stworzone specjalnie dla Ciebie.

Dzięki małym grupom maksymalnie 7 osobowym, przyswoisz wiedzę w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Każdy uczestnik moich warsztatów otrzymuje indywidualne wsparcie i pomoc, a grupa dodatkowo daje ogromne wsparcie. Warsztaty oparte są o mój indywidualny program, na który składa się zarówno wiedza jak i doświadczenie. W bardzo prosty sposób przekazuję swoją wiedzę, tak abyś wyszła z kursu z pewnymi umiejętnościami.

Każdy mój kursant otrzymuje Certyfikat ukończenia warsztatów. Więc jeśli szukasz swojej fotograficznej drogi nie zwlekaj napisz lub zadzwoń i dowiedz się na temat terminów oraz wolnych miejsc na grupowe warsztaty fotograficzne.

W mojej ofercie znajdziesz warsztaty z fotografii ciążowej w plenerze i studiu, z fotografii dziecięcej w plenerze i studiu, a także z fotografii noworodkowej.

Niektóre warsztaty mogą być dofinansowane, aby dowiedzieć się szczegółów wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz.

Call Now Button